GE Money Bank: Vyjdeme vám vstříc

GE Money Bank je oblíbená banka, které využívá čím dál více klientů. Obraťte se na ní v případě, že chcete půjčku, nebo máte více zájem o konsolidaci půjček? Je to jen na vás.

Půjčky online

Hledáte rychlou a pohodlnou bankovní půjčku? Využijte půjčky online od GE Money Bank. Má pro vás Expres půjčku, což je hotovostní bankovní úvěr v částce od 30 000 do 600 000 Kč. Má bezkonkurenční podmínky splácení a navíc si můžete vybrat jeden ze tří benefitů. Jsou jimi odklad splátek o tři měsíce, jedna splátka hrazená bankou či bez poplatků za poskytnutí půjčky a předčasné splacení. K tomu všemu máte ještě jistotu renomované společnosti, která je na trhu dlouhou dobu a má mnohé spokojené klienty. Půjčky online jsou tu i pro vás.

Konsolidace půjček

Přecenili jste své schopnosti splácet půjčky? Máte mnoho půjček a součet měsíční splátek je pro vás příliš vysoký? Dá se s tím vůbec něco dělat? GE Money Bank má pro vás řešení. Je jím konsolidace půjček, díky které snížíte vaše měsíční splátky sloučením půjček. Místo několika půjček budete platit jen jednu, která bude menší než jednotlivé splátky dohromady. Navíc získáte lepší přehled. Provedení konsolidace půjček je velmi jednoduché. Nechte si ho provést i vy.